סטודנטים


סטודנטים בוגרי החינוך החרדי באוניברסיטה העברית? אנחנו רוצים לספר לכם על כל מה שתוכלו לקבל אצלינו ביחידה לשווין הזדמנויות

 

כחלק ממדיניות המועצה להשכלה גבוהה, מעניקה המועצה מעטפת לימודית-כלכלית לסטודנטים ולסטודנטיות בוגרי החינוך החרדי* הלומדים לתואר הראשון והשני. התכנית באוניברסיטה העברית מיושמת על ידי היחידה לשוויון הזדמנויות שבדיקנט הסטודנטים. היחידה פועלת בשיתוף עם יחידות הדיקנט השונות, ומסייעת לסטודנטים בהתמודדות עם אתגרים בתחומים שונים בדרכם להצלחה ולמצוינות אישית ואקדמית.

 

 

ריכוז התמיכה, הנגשתו וקבלת מידע אודותיו מאורגנים על ידי רכזי היחידה לשוויון הזדמנויות בדיקנט הסטודנטים. אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ומקווים לסייע ככל יכולתנו, במטרה לעזור לכם למצות את היכולות האקדמיות שלכם ולהשתלב באוניברסיטה בדרך הטובה ביותר עבורכם.

 

 

שרה גאדו – רכזת חרדים - ultra-orthodox@mail.huji.ac.il

בן זילברמן - רכז יוצאים - offtochange@mail.huji.ac.il

היחידה לשוויון הזדמנויות - דיקנט הסטודנטים

 

 

קישור לקבוצת ווצאפ חרדים -  https://chat.whatsapp.com/EGcTV6XRGGsF1FmHl8nCOz

 

 

*זכאות זו נקבעת על פי לימודיכם בכיתות ט-יב, במוסד שהוא חרדי לפי הגדרת משרד החינוך. לשם אשרור זה, יש להמציא דו"ח היסטוריית לימודים במוסדות החרדיים בהם למדתם. את הדו"ח יש לבקש מכתובת מייל זו, על ידי צירוף של טופס הבקשה המופיע בקישור זה. נא שלחו העתק של הדו"ח המאושר לכתובות המייל של רכזי היחידה, שרה או בן, ושמרו על העתק שלו לאורך כל שנות לימודיכם באוניברסיטה.